Ana Sayfa > Şampuan > boldixil > YORUMLAR VE BOLDİXİL ŞAMPUAN KULLANANLAR

YORUMLAR VE BOLDİXİL ŞAMPUAN KULLANANLAR

Boldixil şampuan kullanan müşterilerimiz yapmış oldukları yorumlar hakkında üründen gayet memnun olduklarını bizlere iletmektedir. Bu yorumlar yetkili bayi olarak bizleri gerçekten mutlu etmektedir. Sattığımız her ürünün orjinalliği konusunda tereddüt etmemeniz adına her üründe hologram olduğunu bilmenizi isteriz. Orjinal olduğununbir teyidide faturalı ürün olmasıdır.

Kullananların Yorumlar Neler ?

Boldixil şampuan saçları beslemeye yardımcı bir üründür. Saçların gürleşmesi, daha sağlıklı saç çıkması için yardımcıdır. Ayrıca saç dökülmesi adına engellemeye yardımcı olan ürün 39 TL’ye satışı yapılmaktadır.

boldixil yorumlar

Yıllardır saçlarda problem yaşayan kişiler bu tarz ürünleri denemişlerdir. Ürünümüz diğer rakip şampuanlara nazaran fiyat olarak oldukça makül ücrettedir. Fiyat konusunda müşterilerimizden olumlu yorumlar almaktayız. Neredeyse 2-3 katına satılan başka ürünlerin yaptığı etkilerle kıyaslanırsa doğru bir ürüne odaklandığınızı belirtmek isteriz. Daha dayanıklı ve daha gür saçların olmasına yardımcı olan boldixil sınırlı saydıa stoklardadır.

İnternet üzerinde bir çok yorum sitesi vardır. Buralardan da kullananların yorumlarını takip edebilrsiniz. Aynı zamanda web sitemizin ana sayfasının en altında yorum bölümü mevcuttur. Buradan yorumları izleyebilir sizde yorum yazabilirsiniz. Yapılan her yorum, istek, öneri, görüş, şikayet titizlikle değerlendirilecektir.

Sizde kullanıcıysanız ve ürün hakkında bir yorum bırakmak istiyorsanız sabit telefonda bizlere ulaşıp fikirlerinizi bizlere iletiniz. Web sitemizin adresi www.boldixilsampuan.gen.tr olup resmi bayiyiz.

2 Comments

Add a Comment
  1. Şampuanı kullananların yorumları ne yönde ? memnunlar mı ?_

  2. Şu ana kadar gelen yorumları sevindirici. Satışını yaptığımız müşterilerimiz üründen memnun kaldıklarını bizlere iletmektedirler. Sizlerde olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bizlerden esirgemeyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Boldixil © 2017