Ana Sayfa > Sorular Sıkça Sorulan ve Cevapları (S.S.S)

Sorular Sıkça Sorulan ve Cevapları (S.S.S)

Ürünün orjinalliğine nasıl güvenebilirim, Sizlere Telefon yoluyla sorular da yöneltebilirmiyim ?

Firma olarak tüm satışını yaptığımız ürünler orjinaldir. Paketlerken kargo poşetinin üzerinde faturamızı görürsünüz. İçerisinde kullanım kılavuzu ile birlikte ürün yollanır. Kafanıza takılan her türlü sorular için hizmetinizdeyiz.

 

Ürünün yan etkisi yada sağlık açısından bir problemi var mı ?

Sağlık açısından problem olan hiç bir ürünün satışını yapmıyoruz. Şirketimiz bu konuda hassas olup şu ana kadar satışını yaptığı ürünlerde herhangi bir yan etki de gözlemlememiştir.

 

Ürünün siparişi nasıl veririm?

Bunun için 2 seçenek bulunmakta. 1. seçenek web sitemizin ana sayfasında bulunan “sipariş” yazan yere basmak. Diğer seçenek ise sabit telefon hattımız olan 0312 240 40 05 numarasını aramak. Her türlü sorular için bu telefon hattımızı arayabilirsiniz.

 

Ödemeyi nasıl yaparım ?

Ödemeler 2 şekilde yapılabilir. İster kapıda nakit, isterseniz kapıda kredi kartı ile. Adresinize gelmesini istemediğiniz paketleri aras kargo şubesine yollayabilmekteyiz. Ürün kargoya ulaşır ulaşmaz sms yoluyla bilgilendirilirsiniz. Benzeri sorular hakkında daha detaylı bilgi için telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

Kargo ücreti fiyata dahil mi ?

Bazı satışını yaptığımız ürünlerde dahil olup bazılarında değildir. Bunu öğrenmek için web sitemizin ana sayfasında fiyatların olduğu yeşil renkli sipariş resminden faydalanabilirsiniz. Resmin en üstünde ürüne kargo ücretinin dahil olup olmadığı belirtilmektedir.

 

Kargo içeriği dışarıdan anlaşılır mı ?

Hiç bir kargomuza bakıldığında içindeki ürün anlaşılmaz. Firma olarak gizliliğe önem vermekteyiz.

 

Kargo içerisinde başka ürün çıkma ihtimali var mı ?

Kesinlikle bir durum söz konusu değildir. Bu sahtekarlığı yapan yerler ürünü faturasız yollayanlar arasından çıkmaktadır. Bizler ürünü faturası ile birlikte yollamaktayız. Faturanın üzerinde hangi ürün ismi varsa kargo poşetinin içerisinde o ürünün olması şartı bir hukuki zorunluluktur. İrsaliyeli faturada tüm şirket bilgilerimiz bulumaktadır.

 

Kargo geldiğinde içini açıp kontrol edebilirmiyiz ?

Bu karar kargo şirketlerinindir. Bizler firma olarak böyle bir kararı kargo şirketi adına verememekteyiz. Bildiğimiz kadarıyla Türkiye’de gönderim sağlayan hiç bir kargo şirketinde böyle bir uygulama bulunmamaktadır. İçinizde bir tereddüt hala yaşıyorsanız kargonuzu açarken bizleri sabit numaramızdan arayınız, biz telefon hattındayken kargonuzu birlikte açalım.

Sıkça sorulan sorular sayfamızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

sıkça sorulan sorular sss

Web sitemiz: http://www.boldixilsampuan.gen.tr

Boldixil © 2017