Ana Sayfa > Şampuan > boldixil > Şampuan Boldixil Nasıl Kullanılır Acaba ?

Şampuan Boldixil Nasıl Kullanılır Acaba ?

Saç çıkartmaya ve saç dökülmesini engellemeye yardımcı olan ürün boldixil şampuan kullanımı oldukça basittir. Bu makale nasıl kullanılır sorusuna cevap niteliğinde bir yazıdır. Günde maksimum 2 kez kullanılması tavsiye ediliri. Kullanırken normal şampuanlar nasıl kullanılıyorsa o şekilde kullanılabilir. Sadece tek fark şampuanı saçınıza sürdükten ve saçlarınızı karıştırdıktan sonra 3 dakika şampuanlı vaziyette beklemeniz gerekmektedir.

Daha sonra bol su ile yıkanıp durulanmalıdır. Hiç bir şampuan saçta kalmamalıdır. Bu ürün bir ilaç değildir. Sadece saç bakım ürünüdür. Hiç bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.

şampuan boldixil nasıl kullanılırKullanımı hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız mesai saatleri dahilinde telefon numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz. Kullananların mutlu olduklarını sizlere iletebiliriz. Gün içersinde üründen satın alan ve kullanan müşteriler bizleri arayıp teşekkürlerini sunmaktadır. Bu durumda bayi olarak bizleri çok mutlu etmektedir. Sizde boldixil şampuan siparişi vermek istiyorsanız www.boldixilsampuan.gen.tr adresinden siparişinizi verebilirsiniz.

Tüm kargolar Türkiye’nin her yerine en geç 2 iş gününde teslim edilmekte. Aras kargo ile paketlerimizi yolluyoruz. Kullanıcı olmak isterseniz zaman kaybetmeden bizleri arayınız.

Piyasada benzeri bir çok şampuan bulunmakta. Birçoğu benzer nitelikte piyasaya sürülmüş şampuanlar. Fiyat olarak boldixil diğer takiplerine nazaran daha makul ücretlere satılmakta. Ürünün işlevi göz önüne alındığında fiyatı gayet bizce normal. Tabi son kara sizin kararınızdır.

Boldixil Şampuan Nasıl Kullanılır ?

Ürünümüz orjinal olduğu için kullananlardan herhangi bir şikayet almadık. Kullanıcılar daha öncede belirttiğimiz gibi çevrelerine bu ürünü tavsiye etmektedir. Saç konusunda problemleri olan kişilerin boldixil kullanmasını şiddetle tavsiye ederiz.

Üründen satın almak isteyenler bunu iki şekilde yapabilirler. Sipariş vermek adına sitemizdeki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz. İkinci sipariş verme yöntemi telefon açarak. Telefonla bilgilerinizi verdiğinizde kargonuz aynı gün yola çıkacak en kısa sürede ürününüze sahip olacaksınız. Tüm yollanan paketlerin üzerinde 1 adet fatura bulunur. İrsaliyeli faturanız bir nevi ürünün orjinalliğinin de göstergesi satılmaktadır. Öncedende belirttiğimiz üzere ürünün üzerinde aynı zamanda hologramda bulunmaktadır. Bu şekilde boldixil şampuanın orjinalliğini teyid edebilirsiniz. Saç için üretilmiş ürünümüz 39 Tl gibi bir fiyata satılmakta olup kısa süreiliğine bu fiyat geçerlidir bunu belirtmek isteriz.

2 Comments

Add a Comment
  1. Kullanımı konusunda daha detaylı bilgiyi nereden alabiliriz acaba ?

  2. Daha geniş bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Boldixil © 2017